Dokonalý zážitek všech smyslů
Ochutnejte naše Víno
Dokonalý zážitek všech smyslů
Šéfkuchařovo Umění
Dokonalý zážitek všech smyslů
Ochutnejte naše Víno
Dokonalý zážitek všech smyslů
Vyzkoušejte naši Pizzu
/>
Dokonalý zážitek všech smyslů
Bohaté denní Menu
< >
< >

Catering

Náš catering se kromě zajišťování akcí v prostorách budovy Centra pohybové medicíny zaměřuje na venkovní catering, především na zajištění občerstvení na velkých akcích. Z toho vychází i poptávka našich klientů, kteří potřebují zajistit tyto služby, většinou doslova a do písmene -  na zelené louce.

Díky úzké vazbě na společnost Agrofert, a.s. se primárně snažíme pracovat se surovinami partnerských společností. Protože nabídka je opravdu široká, nemáme problém najít kvalitní čerstvé produkty pro širokou veřejnost i pro milovníky zdravého životního stylu a biopotravin.

Zajímavou variantou zajištění kvalitního a chutného jídla na Vaší akci představuje stánkový prodej. Opět nabízíme výhradně prověřené a kvalitní produkty dceřiných společností koncernu Agrofert, díky čemuž jsme schopni zajistit široké spektrum nabízených pokrmů od grilovaných uzenin, kuřecích stripsů, burgerů, mexických tortill, ovoce, zeleniny až po pizzu, snídaně či teplé a studené nápoje včetně prvotřídní kávy.

Stánkový prodej nabízíme ve dvou variantách, kdy v první variantě zajistíme stánek s vybranými pokrmy a vy tak můžete svým hostům nabídnout neomezenou konzumaci a uhradíte celkovou dohodnutou částku, nebo pouze zajistíte stánky s určitými pokrmy, uhradíte částku za zajištění občerstvení a dopravu a náklady na suroviny a prodej necháte na nás. Obě varianty jsou samozřejmě zajišťovány včetně personálu, potřebného zařízení a elektroinstalace.  Stánkový prodej jsme schopni zajistit po celé České republice a ke každé akci přistupujeme individuálně.

Co vám v rámci cateringu můžeme nabídnout se podívejte zde.

Máte-li jakékoliv dotazy či zájem o zajištění Vaší akce, obraťte se na kontakt: Miroslav Bůžek - 724 739 574

TOPlist