Kavárna jež má styl

Vítejte v kavárně Columna

Café Columna byla otevřena v listopadu 2015, přímo naproti restauraci Columna, a tak perfektně doplňuje její koncept, jak svým umístěním, tak i designem a skvělou nabídkou pokrmů a nápojů. Kavárna je umístěná tak, aby byla všem návštěvníkům vždy po ruce - přímo naproti restauraci Columna, čímž je zajištěn pohodlný přesun po dobrém obědě na lahodnou kávu a něco sladkého.

 

Do kavárny se přesunuli oblíbené snídaně, k dispozici je stálá nabídka pokrmů a nápojů, doplněná o týdenní nabídku, která je pravidelně zveřejňována na facebooku a webových stránkách. Café Columna se vždy snaží doplnit speciální nabídku restaurace a každý měsíc je stálá nabídka obohacena o příchuť kávy navíc a nějaký speciální nápoj.

Otevírací doba

Kavárna
PONDĚLÍ — PÁTEK
7:00 — 17:00
+420 272 192 273
Jedinečná

Nabídka vitríny

V Café Columna vás naláká naše poutavá nabídka výrobků ve vitríně. Takže, co si dáte vy?

Alergeny
1 obiloviny , 2 korýši , 3 vejce , 4 ryby , 5 arašídy , 6 sójové boby , 7 mléko , 8 skořápkové plody , 9 celer , 10 hořčice , 11 sezam , 12 oxid siřičitý , 13 vlčí bob , 14 měkkýši
Prvotřídní

Naše nabídka

Vyberte si i Vy z naší rozmanité nabídky. Naše tak trochu jiná kavárna Vás zajisté překvapí....

Náš příběh

Café Columna se nachází na pražském Chodově, přímo naproti restauraci Columna...

To pravé místo

vybrat správné místo pro pracovní setkání či přátelské posezení nad dobrým šálkem kávy, v hezkém moderním prostředí a v blízkosti sídla zaměstnání není vždy jednoduché. Zde se však takové místo podařilo vytvořit. Hlavním cílem je dopřát každému zákazníkovi gastronomický zážitek prvotřídní kvality, proto se zde poctivě vybírají jen kvalitní a čerstvé suroviny.

 

Ne jen Káva

Klíčem k fungování kavárny je však především dobrá káva, připravuje se zde dle nejvyšších standardů kávové kultury a pro dosažení perfektního kávového zážitku se zde připravuje káva Nespresso s nejdelikátnějším aroma Grands Crus zelené kávy. A protože Nespresso experti vybírají kávu výhradně v kategorii „Gourmet", která představuje pouhých 10 % celosvětové produkce kávy, je pro vás zajištěna ta nejvyšší kvalita a můžete si vybrat z 11 druhů různě namíchaných směsí káv.

 

Vybere si každý

V Café Columna se snažíme uspokojit nejen jednotlivce, ale i větší skupiny či velké firmy, proto máme celoročně k dispozici take away nabídka snídaňových menu, které stačí objednat prostřednictvím online formuláře a pak už jen vychutnávat třeba na Vašem pracovním meetingu.

 

Nejnovější aktuality

Zobrazit všechny aktuality
Kavárna

HAPPY HOUR

Přijďte si pochutnat a zároveň přispějte k našemu úsilí o snížení plýtvání potravinami....
Zobrazit více
Kavárna

ITALSKÝ BOX

Přeneste si na Váš stůl kousek Itálie s naším italským boxem...
Zobrazit více

Přihlašte se k odběru newsletteru...

Nenechte si ujít už žádnou novinku z naší kavárny...

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

 

Následující volbou souhlasíte s našimi zásady ochrany osobních údajů a cookies. Svá nastavení můžete kdykoli změnit.